|
|
|
|
Team Schedules - U9 Boys L2
|
Bracket - Saturday, September 11, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194603 | Cairo MS (Mt Pleasant) | 10:00 AM | 2 | 12 vs 11 | CASC 13 Wolves FC | 8 | vs. | CASC 13 Raptors | 2 | 194628 | James Island Main Complex | 12:00 PM | A | 17 vs 15 | JIYSC 2013 Boys Black | 1 | vs. | DISA u9 Madrid | 0 | Bracket - Sunday, September 12, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194632 | TBD |
--
|
--
| 111 vs 112 | TFC 13B Magenta | | vs. | WSC 13/14 Boys | | 194637 | TBD |
--
|
--
| 111 vs 13 | TFC 13B Magenta | | vs. | Coast 13 Black | | 194656 | TBD |
--
|
--
| 14 vs 15 | DISA U9 Academy Pool | | vs. | DISA u9 Madrid | | 194620 | TBD |
--
|
--
| 19 vs 110 | SC Surf MP 13 Black | | vs. | SC Surf NA 13 Blue | | 194604 | Carolina Park Complex | 12:45 PM | 3A | 13 vs 112 | Coast 13 Black | | vs. | WSC 13/14 Boys | | 194662 | DISA Complex | 01:30 PM | 2 | 15 vs 16 | DISA u9 Madrid | 3 | vs. | FCC 2013 Boys Navy | 1 | 194613 | James Island Main Complex | 01:30 PM | A | 17 vs 110 | JIYSC 2013 Boys Black | 2 | vs. | SC Surf NA 13 Blue | 3 | 194657 | Longpoint Field | 02:00 PM | 3 | 11 vs 111 | CASC 13 Raptors | 3 | vs. | TFC 13B Magenta | 0 | 194622 | DISA Complex | 04:30 PM | 3 | 16 vs 14 | FCC 2013 Boys Navy | 2 | vs. | DISA U9 Academy Pool | 6 | Bracket - Saturday, September 18, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194668 | James Island Main Complex | 09:00 AM | A2 | 16 vs 17 | FCC 2013 Boys Navy | 0 | vs. | JIYSC 2013 Boys Black | 6 | 194609 | Socastee Park | 03:00 PM | 3B | 11 vs 13 | CASC 13 Raptors | 4 | vs. | Coast 13 Black | 0 | Bracket - Sunday, September 19, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194647 | Jenninfer Ross Soccer Center | 01:00 PM | 5 | 111 vs 17 | TFC 13B Magenta | | vs. | JIYSC 2013 Boys Black | | 194665 | Socastee Park | 02:00 PM | 3B | 13 vs 110 | Coast 13 Black | 2 | vs. | SC Surf NA 13 Blue | 3 | Bracket - Saturday, September 25, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194634 | James Island Main Complex | 09:00 AM | C1 | 18 vs 16 | MPRD Landsharks U9B | 1 | vs. | FCC 2013 Boys Navy | 5 | 194610 | DISA Complex | 10:30 AM | 2 | 14 vs 12 | DISA U9 Academy Pool | 2 | vs. | CASC 13 Wolves FC | 6 | 194623 | Socastee Park | 02:00 PM | 3B | 17 vs 13 | JIYSC 2013 Boys Black | 2 | vs. | Coast 13 Black | 4 | Bracket - Saturday, October 02, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194611 | Daniel Island Complex | 09:00 AM | 2 | 15 vs 112 | DISA u9 Madrid | | vs. | WSC 13/14 Boys | | 194664 | Longpoint Field | 10:00 AM | 3 | 12 vs 111 | CASC 13 Wolves FC | 11 | vs. | TFC 13B Magenta | 0 | 194643 | DISA Complex | 03:00 PM | 2 | 112 vs 14 | WSC 13/14 Boys | | vs. | DISA U9 Academy Pool | | 194619 | Patriots Point - Mt. Pleasant | 03:00 PM | 4A | 18 vs 111 | MPRD Landsharks U9B | 5 | vs. | TFC 13B Magenta | 2 | Bracket - Sunday, October 03, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194606 | DISA Complex | 12:00 PM | 2 | 15 vs 110 | DISA u9 Madrid | 3 | vs. | SC Surf NA 13 Blue | 2 | 194666 | Daniel Island Complex | 01:30 PM | 2 | 14 vs 19 | DISA U9 Academy Pool | | vs. | SC Surf MP 13 Black | | 194624 | Patriots Point - Mt. Pleasant | 02:00 PM | 2A | 18 vs 12 | MPRD Landsharks U9B | 1 | vs. | CASC 13 Wolves FC | 7 | 194635 | Daniel Island Complex | 04:30 PM | 2 | 19 vs 15 | SC Surf MP 13 Black | 2 | vs. | DISA u9 Madrid | 3 | Bracket - Saturday, October 16, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194627 | Longpoint Field | 09:00 AM | 3 | 16 vs 11 | FCC 2013 Boys Navy | 1 | vs. | CASC 13 Raptors | 3 | 194631 | Cathedral Of Praise Church Academy | 10:30 AM | 4 | 110 vs 12 | SC Surf NA 13 Blue | 0 | vs. | CASC 13 Wolves FC | 7 | 194608 | James Island Main Complex | 10:30 AM | A1 | 17 vs 18 | JIYSC 2013 Boys Black | 3 | vs. | MPRD Landsharks U9B | 2 | 194658 | Cathedral Of Praise Church Academy | 01:00 PM | 4 | 112 vs 110 | WSC 13/14 Boys | 0 | vs. | SC Surf NA 13 Blue | 5 | 194616 | Socastee Park | 01:00 PM | 3A | 15 vs 13 | DISA u9 Madrid | 4 | vs. | Coast 13 Black | 2 | 194650 | Socastee Park | 03:00 PM | 3A | 13 vs 14 | Coast 13 Black | 0 | vs. | DISA U9 Academy Pool | 4 | Bracket - Sunday, October 17, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194641 | Cathedral Of Praise Church Academy | 11:30 AM | 4 | 110 vs 16 | SC Surf NA 13 Blue | 4 | vs. | FCC 2013 Boys Navy | 4 | 194663 | Walterboro Complex | 01:00 PM | 2 | 112 vs 11 | WSC 13/14 Boys | 0 | vs. | CASC 13 Raptors | 7 | 194646 | Cathedral Of Praise Church Academy | 03:00 PM | 4 | 110 vs 18 | SC Surf NA 13 Blue | 1 | vs. | MPRD Landsharks U9B | 1 | Bracket - Saturday, October 23, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194659 | Longpoint Field | 09:00 AM | 3 | 12 vs 19 | CASC 13 Wolves FC | 3 | vs. | SC Surf MP 13 Black | 2 | 194639 | Patriots Point - Mt. Pleasant | 09:00 AM | 4A | 18 vs 11 | MPRD Landsharks U9B | 2 | vs. | CASC 13 Raptors | 8 | 194645 | Longpoint Field | 01:00 PM | 3 | 11 vs 19 | CASC 13 Raptors | 5 | vs. | SC Surf MP 13 Black | 0 | 194667 | Daniel Island Complex | 01:30 PM | 2 | 15 vs 18 | DISA u9 Madrid | 2 | vs. | MPRD Landsharks U9B | 2 | 194617 | Longpoint Field | 02:00 PM | 3 | 16 vs 12 | FCC 2013 Boys Navy | 3 | vs. | CASC 13 Wolves FC | 8 | Bracket - Sunday, October 24, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194655 | Socastee Park | 01:00 PM | 3B | 13 vs 16 | Coast 13 Black | 0 | vs. | FCC 2013 Boys Navy | 5 | 194629 | Patriots Point - Mt. Pleasant | 02:15 PM | 2A | 18 vs 14 | MPRD Landsharks U9B | 1 | vs. | DISA U9 Academy Pool | 2 | Bracket - Saturday, October 30, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194653 | Patriots Point - Mt. Pleasant | 09:00 AM | 2B | 112 vs 18 | WSC 13/14 Boys | 2 | vs. | MPRD Landsharks U9B | 5 | 194607 | Trident Academy | 09:00 AM | 1 | 16 vs 19 | FCC 2013 Boys Navy | | vs. | SC Surf MP 13 Black | | 194649 | Cairo MS (Mt Pleasant) | 11:00 AM | 2 | 12 vs 15 | CASC 13 Wolves FC | 8 | vs. | DISA u9 Madrid | 2 | 194614 | Patriots Point - Mt. Pleasant | 01:00 PM | 2B | 18 vs 19 | MPRD Landsharks U9B | 0 | vs. | SC Surf MP 13 Black | 5 | 194638 | Longpoint Field | 02:00 PM | 3 | 112 vs 12 | WSC 13/14 Boys | 0 | vs. | CASC 13 Wolves FC | 6 | Bracket - Sunday, October 31, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194633 | James Island Main Complex | 01:30 PM | 2A | 11 vs 17 | CASC 13 Raptors | 3 | vs. | JIYSC 2013 Boys Black | 3 | Bracket - Saturday, November 06, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194648 | Postponed |
--
|
--
| 112 vs 16 | WSC 13/14 Boys | | vs. | FCC 2013 Boys Navy | | 194626 | Rain Out 10/30 | 10:00 AM | 1 | 110 vs 111 | SC Surf NA 13 Blue | | vs. | TFC 13B Magenta | | 194640 | Match Postponed | 10:30 AM | 1111 | 19 vs 17 | SC Surf MP 13 Black | | vs. | JIYSC 2013 Boys Black | | 194636 | Rain Out 11/16-11/17 | 01:00 PM | 55 | 110 vs 14 | SC Surf NA 13 Blue | | vs. | DISA U9 Academy Pool | | 194621 | Rain Out 2/1-2/2 | 01:30 PM | 1 | 11 vs 15 | CASC 13 Raptors | | vs. | DISA u9 Madrid | | 194660 | Socastee Park | 02:00 PM | 3B | 13 vs 18 | Coast 13 Black | | vs. | MPRD Landsharks U9B | | Bracket - Sunday, November 07, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194644 | Rain Out | 12:00 AM | * | 12 vs 13 | CASC 13 Wolves FC | 0 | vs. | Coast 13 Black | 0 | 194630 | Rain Out | 02:00 AM | 1 | 19 vs 13 | SC Surf MP 13 Black | | vs. | Coast 13 Black | | Bracket - Thursday, November 11, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194615 | DISA Complex | 06:00 PM | 2 | 14 vs 11 | DISA U9 Academy Pool | 2 | vs. | CASC 13 Raptors | 2 | Bracket - Saturday, November 13, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194654 | Longpoint Field | 10:00 AM | 3 | 12 vs 17 | CASC 13 Wolves FC | 3 | vs. | JIYSC 2013 Boys Black | 2 | 194652 | Hardeeville Park & Rec Complex | 10:30 AM | 6 | 111 vs 19 | TFC 13B Magenta | | vs. | SC Surf MP 13 Black | | 194651 | Cathedral Of Praise Church Academy | 01:00 PM | 4 | 110 vs 11 | SC Surf NA 13 Blue | 3 | vs. | CASC 13 Raptors | 2 | 194661 | DISA Complex | 01:30 PM | 2 | 14 vs 17 | DISA U9 Academy Pool | | vs. | JIYSC 2013 Boys Black | | Bracket - Sunday, November 14, 2021Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 194605 | Postponed |
--
|
--
| 14 vs 111 | DISA U9 Academy Pool | | vs. | TFC 13B Magenta | | 194642 | Hardeeville Park & Rec Complex | 02:00 PM | 6 | 111 vs 15 | TFC 13B Magenta | | vs. | DISA u9 Madrid | | 194618 | James Island Main Complex | 03:00 PM | A1 | 17 vs 112 | JIYSC 2013 Boys Black | | vs. | WSC 13/14 Boys | |
|
|
| |
| |
| | |
|